InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

ENERJİ HABERLERİ

İBB' nin iştiraki şirketlerinden olan Enerji A.Ş' de kutlama!

ibb-nin-istiraki-sirketlerinden-olan-enerji-as-de-kutlama Enerji A.Ş Genel Müdürü, Birim Müdürleri, Şefleri, Uzmanları ve Personeliyle tarihi bir zafere imza atan ve 3. kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Kadir TOPBAŞ için kutlama yaptı.

Telefonunuzu Güneş Enerjisi İle Şarj Edin!

telefonunuzu-gunes-enerjisi-ile-sarj-edin Amerika’nın önde gelen operatör ve iletişim firması AT&T, uzun süredir üstünde çalıştığı projeyi parklara taşıdı! Bundan böyle telefonunuz Güneş enerjisi ile şarj olacak!

2023’te hedef yüzde 30 yenilenebilir enerji

2023te-hedef-yuzde-30-yenilenebilir-enerji Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yenilenebilir enerji kaynakların payının 2023 yılında en az yüzde 30 düzeyinde olması, doğalgazın payının yüzde 30’a düşürülmesi ve nükleer

Enerji deposu greyfurtlu salata

enerji-deposu-greyfurtlu-salata Vücudunuzun hem açlık hissini hemde enerji eksikliğini giderecek muhteşem bir lezzet.

Enerji Bakanı'ndan İstanbullu'ya fıkra gibi yanıt

enerji-bakanindan-istanbulluya-fikra-gibi-yanit "İstanbul'daki elektrik kesintileri, kesintisiz enerji temini için yapılıyor"

Güneş Enerjisi Projeleri İçin Referans

gunes-enerjisi-projeleri-icin-referans IBC SOLAR Türkiye, Konya’da kurduğu santral ile güneş enerjisi projeleri için referans kaynağı oldu.

Rüzgâr enerjisiyle mayını imha ediyor

ruzgr-enerjisiyle-mayini-imha-ediyor Afganistan’dan 14 yaşındayken ailesi ile Hollanda’ya göç eden 29 yaşındaki Mesut Hassani, her yıl binlerce kişinin ölümüne veya sakat kalmasına neden olan kara mayınlarını etkisiz hale getirmek

Karasular Enerji, Alman fona satıldı

karasular-enerji-alman-fona-satildi Akfen Holding Karasular Enerji’nin yüzde 40 hissesini Alman yatırım fonu Aquila’ya sattı.

Enerji için fındıklı ballı yoğurt!

enerji-icin-findikli-balli-yogurt Kışın soğuklarında korunmaya mı ihtiyacınız var? Ay sonu üstesinden gelmeniz gereken raporlar için enerji mi gerekli ? İşte size fındıklı ballı yoğurt tarifi!

Enerjiye 10 yılda 100 milyar lira yatırım yapıldı

enerjiye-10-yilda-100-milyar-lira-yatirim-yapildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "10 yılda enerjide üretim ve dağıtım da dahil 100 milyar lira yatırım yapıldı. 2023 yılı hedefleri arasında miktar açısında en büyük 3 proje enerji

Enerji deposu incir!

enerji-deposu-incir Enerji deposu incir ve ceviz bir araya gelince kış mevsiminin en lezzetli tatlısı ortaya çıkar!

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ