InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

FUAR HABERLERİ

Solar İstanbul 2020 Fuarı

solar-istanbul-2020-fuari Solar İstanbul 2020 – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı adıyla bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

robot-yatirimlari-zirvesi-ve-sergisi Robot Yatırımları Zirvesi’ni görmeden, Robot Yatırımı Yapmayın! 1-2-3 Ekim'de WOW Kongre Merkezi Yeşilköy'de buluşuyoruz.

PANELSAN, 36. Yapı Fuarındaydı

panelsan-36-yapi-fuarindaydi Çatı-Cephe Kaplama ve EPS Isı Yalıtım sektörünün öncü firması PANELSAN, "36. TURKEYBUILD FUARI’nda son teknoloji ürünleriyle ziyaretçilerinden tam not aldı.

Yogolat, EVTEKS Fuarı’nda…

yogolat-evteks-fuarinda CNR EXPO İstanbul’da devam eden "19. İstanbul Ev Tekstili Fuarı – EVTEKS" katılımcıları, Yogolat Frozen Yogurt’un lezzet dünyası ile tanıştı.

TÜMSİAD Şanlıurfa'da Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı Düzenledi

tumsiad-sanliurfada-yapi-insaat-ve-dekorasyon-fuari-duzenledi TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından organize edilen Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı, gerek katılımcılar, gerekse halk tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor!

akare-yurtdisi-egitim-fuarlari-basliyor Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, 2001 yılından beri farklı ülkelerden gelen üniversite ve dil okulları ile yurtdışına eğitime gitmek isteyenleri buluşturuyor!

Chevrolet Spark’ın elektrikli modeli Los Angeles Otomobil Fuarı’nda

chevrolet-sparkin-elektrikli-modeli-los-angeles-otomobil-fuarinda Chevrolet, 30 Kasım – 9 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda, markanın popüler yeni mini otomobili Spark’ın elektrikli versiyonunu tanıtacak. Spark EV lansmanı

Soccerex Uluslararası Fuarı yarın Brezilya'da başlıyor

soccerex-uluslararasi-fuari-yarin-brezilyada-basliyor Türkiye Futbol Federasyonu'nun da yer alacağı Soccerex Uluslararası Fuarı, yarın Brezilya'da başlıyor.

Alex TFF'nin fuar yüzü olacak!

alex-tffnin-fuar-yuzu-olacak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Brezilya’nın Rio de Janerio kentinde 24-28 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ”Soccerex Fuarı”na katılacak. Fenerbahçe’nin eski yıldızı Alex de Souza

Keşke fuar şehir merkezinde olsa

keske-fuar-sehir-merkezinde-olsa Yayınevleri fuara ilgiden memnun. Okurla yazarın buluşması onları da mutlu ediyor

Kia Autoshow Fuarı'nda!

kia-autoshow-fuarinda Bu yıl ondördüncüsü düzenlenen İstanbul Uluslararası Autoshow Fuarı’nda KIA, 1,350m² lik standında sergilediği birbirinden güzel 17 otomobiliyle tam bir gövde gösterisi yapıyor.

TÜRK BARTER 14. ULUSLARARASI MÜSİAD FUARINDA…

turk-barter-14-uluslararasi-musiad-fuarinda 6500’ün üzerinde üyesi ile Avrupa’da ve Türkiye’de lider olan Türk Barter, Barter’ı ticari hayatında kullanan iş çözüm ortakları ve üyeleri ile 14. MÜSİAD Uluslararası fuarında bir araya