InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

GİRİŞİMCİ

Kazakistan'a yatırım yapmak için 5 neden

kazakistana-yatirim-yapmak-icin-5-neden Kazakistan’ın Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Alimkhan Yessengeldiyev, Türk yatırımcıları Kazakistan’a çağırdıklarını belirterek, "Kazakistan’da üretim yapmanın maliyeti Türkiye’den daha

Türkiye’nin ilk hidrojen dolum istasyonu açıldı

turkiyenin-ilk-hidrojen-dolum-istasyonu-acildi Kadir Topbaş Türkiye’nin ilk hidrojen dolum istasyonunun açılışını yaptı.

"Batmadan başarılı olunmuyor, mühim olan erken batmak"

batmadan-basarili-olunmuyor-muhim-olan-erken-batmak Fiba Holding Kurucusu Hüsnü Özyeğin, Kaloforniya’daki girişimcilerin üç-dört defa batmadan başarılı olamadığına işaret ederek, "Mühim olan erken batmaktır" dedi.

İş kuracaklara 30 bini hibe 100 bin liralık kredi

is-kuracaklara-30-bini-hibe-100-bin-liralik-kredi izmir'de 60 kişi KOSGEB'in sağladığı 30 bin liralık hibe kredi, 70 bin liralık da iki yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecek.

“KAYITDIŞI İLE MÜCADELE TERÖRLE MÜCADELEDİR”

kayitdisi-ile-mucadele-terorle-mucadeledir Türkiye Genç İşadamları Derneği'nin (TÜGİAD), 'Kayıtdışı Ekonominin Etkileri' başlıklı sempozyumu İstanbul'da düzenledi.

Silikon Vadisi için yarın son gün

silikon-vadisi-icin-yarin-son-gun Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün, 10 teknogirişimci genci Silikon Vadisi'ne göndereceklerini açıkladı.

Bu sektörler çok para kazandıracak!

bu-sektorler-cok-para-kazandiracak Türkiye'de yabancı sermayenin akışı ve AB süreci ile birlikte yeni sektörler oluşmaya başladı. Peki hangi sektörler gelecek vaad ediyor? Az yatırımla çok para hangi sektörlerde kazanılır?

İyi Bir Yönetici Nasıl Olmalıdır?

iyi-bir-yonetici-nasil-olmalidir Yöneticilik hayatta herkesin sahip olmayı arzu ettiği fakat gereklerini genellikle yeterince yerine getiremediği bir mevkidir. Bir kişiye verilen her rütbe,makam veya amirlik; beraberinde taşıması gerçekten

Parlak fikirler üretmenin 10 yolu

parlak-fikirler-uretmenin-10-yolu Parlak fikirler üretmenin 10 yolu ile kolayca fikir üretmek ve fikirlerinizi çalışmalarınızda kullanmak ister misiniz? İşte uygulaması kolay yöntemler;

İşte Yılın Girişimcisi

iste-yilin-girisimcisi Ernst & Young Türkiye ve Milliyet, girişimcilikte Türkiye birincisini seçti..

İç Motivasyonun Motifleri

ic-motivasyonun-motifleri Motivasyon hangi işi yapmaktan zevk aldığımıza bağlıdır. Motive edici kuvvetleri, hisleri ve uyarıcıları tespit edip, hayatımızı yönlendirmemiz gereklidir.

Gerçek Başarı

gercek-basari Başkalarına muhtaç olmadan,tek başına ayaklarının üstüne basarak ve özgüvenle, ben bu işi yapabilirim diye kendine güvenenlerindir.