InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

GÜNDEM

İOSİD'den Dernek Merkezi Açılışı

iosidden-dernek-merkezi-acilisi Bugün İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği merkezi açılışı var.

Solar İstanbul 2020 Fuarı

solar-istanbul-2020-fuari Solar İstanbul 2020 – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı adıyla bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

TurkPoint Ailesinden Barış Pınarı Harekâtı’na Destek

turkpoint-ailesinden-baris-pinari-harektina-destek TurkPoint Ailesinden Barış Pınarı Harekâtı’na Destek açıklaması geldi

EPDK'den elektrik'e 14,9 oranında zam

epdkden-elektrike-149-oraninda-zam 1 Ekim itibarıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), elektriğe yüzde 14,9 zam yapılacağı bildirildi.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

robot-yatirimlari-zirvesi-ve-sergisi Robot Yatırımları Zirvesi’ni görmeden, Robot Yatırımı Yapmayın! 1-2-3 Ekim'de WOW Kongre Merkezi Yeşilköy'de buluşuyoruz.

ABD, ticaret savaşı sürerken Çin’i “döviz manipülatörü” ilan etti

abd-ticaret-savasi-surerken-cini-doviz-manipulatoru-ilan-etti ABD Hazine Bakanlığı, Başkan Donald Trump’ın “kur manipülasyonu” açıklamasından sonra Çin’i “döviz manipülatörü” ilan etti.

ExPorTurk.com'dan Bayram Mesajı

exporturkcomdan-bayram-mesaji ExPorTurk.com Yönetimi Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı...

Çin lideri olsaydım endişe duyardım

cin-lideri-olsaydim-endise-duyardim Aspen’de son oturumlardan birinde dünyanın en saygın dış politika yazarları arasında gösterilen Thomas Friedman sahne aldı.

Meclis yine Çiçek dedi

meclis-yine-cicek-dedi 26. Meclis Başkanlığı için yapılan seçimde Ak Parti’nin adayı Cemil Çiçek 3’üncü turda 299 vekilin oyunu alarak ikinci kez bu göreve geldi
1. tur oylamaya iktidar grubundan 312 milletvekili

AB'de 'böcek' avı

abde-bocek-avi Obama yönetiminin Avrupa Birliği delegasyonları ve Avrupa Konseyi’ni dinlediğinin ortaya çıkması AB’yle ABD arasındaki ilişkileri gerdi. İkili ticaret müzakereleri tehlikeye girebilir

Türk Büyükelçiliği de dinlenmiş

turk-buyukelciligi-de-dinlenmis CIA çalışanı Snowden, Guardian’a Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği’nin de Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) tarafından dinlendiğini açıkladı

2013 Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün

2013-ramazan-bayrami-tatili-kac-gun Bayram tatili kaç gün? 2013 Ramazan bayramı tatili kaç gün olarak belirlendi? Ramazan ayı bayram tatili kaç gün? Bayramda kaç gün tatil var.

Ramazan Pidesi Fiyatı Ne Kadar

ramazan-pidesi-fiyati-ne-kadar Ramazan ayı pide fiyatları belli oldu. Bu ramazan pide ne kadar olarak belirlendi? Ramazan pidesi fiyatı ne?

Bu ücret çıldırtıyor

bu-ucret-cildirtiyor Danıştay, elektrik faturalarındaki ‘’Sayaç okuma bedelini’’usulsüz buldu ama 0.416 lira alınmaya devam ediliyor. Tahsilatın yıllık toplamı 100 milyon lirayı buluyor.

Çiftçiye Müjde

ciftciye-mujde Çiftçiye Müjde.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, prim ödeneklerine bloke konulan 95 bin çiftçinin sorununun çözüm aşamasında olduğunu söyledi.

RTÜK Başkanı hakkında suç duyurusu

rtuk-baskani-hakkinda-suc-duyurusu RTÜK Başkanı Davut Dursun, Başkanvekili Taha Yücel ve Üye Abdulvahap Darendeli hakkında mahkeme kararlarını uygulamayarak, “görevi kötüye kullanmak” suçunu işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda

Eksi 196 derece dondurulup ihraç ediliyor

eksi-196-derece-dondurulup-ihrac-ediliyor BURSA'nın Karacabey İlçesi'nde hizmet veren TİGEM bünyesinde kurulan At Sperma Labotatuvarı'nda, Türkiye'nin en pahayi aygırlarının spermaları dondurularak, yurtdışına ihraç ediliyor.

ABD, Avrupa Birliği ofislerini mi dinledi?

abd-avrupa-birligi-ofislerini-mi-dinledi Amerikan istihbaratının, Washington’daki ve Birleşmiş Milletler merkezindeki Avrupa Birliği (AB) ofislerine dinleme böcekleri yerleştirdiği ifade edildi.

AB müzakerelerine Türkiye'yle birlikte başladı, yarın üye oluyor

ab-muzakerelerine-turkiyeyle-birlikte-basladi-yarin-uye-oluyor Hırvatistan, yarın resmen AB’nin 28inci üyesi oluyor ama ekonomisindeki sorunlar ve AB'deki devam eden kriz, soru işaretleri ve eleştirileri yaratmış durumda.

Mobbing şikayeti en çok özel sektörden geldi

mobbing-sikayeti-en-cok-ozel-sektorden-geldi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ALO 170’e yapılan 4 bin 851 adet mobbing başvurusunun yüzde 64’ünün özel sektörden, yüzde 36’sının ise kamu sektöründen geldiğini söyledi.