InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

ExPorTurk.com'dan Bayram Mesajı

exporturkcomdan-bayram-mesaji

ExPorTurk.com Yönetimi Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı...
23 Ağustos 2018 Perşembe 15:47

Bayramlar Bayram Olsun

Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Müslümanlar olarak yılda iki tane dini bayramımız vardır. Bunlardan ilki 30 gün oruç tuttuktan sonra 3 gün kutladığımız Ramazan bayramıdır. İkinci dini bayramımız ise Hz.İbrahim´den bize kalan Kurban bayramıdır.

Bayram münasebeti ile memleketine giden vatandaşlarımıza da trafikte lütfen biraz daha dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına uymalarını rica ederim.

Çünkü trafiğin şakası yok....Bildiğiniz gibi 2006 yılından beri kesintisiz olarak emin ve sağlam adımlarla hiç reklam yapmadan öz sermayemizle siz değerli okurlarımıza ve takipçilerimize hizmet verdik.

2014 yılında elimizde olmayan bazı sebeplerden dolayı maalesef yayın hayatımızı dondurmak zorunda kaldık. “Bazen yol almak için koşmak değil, durmak gerekir.” derler.

Çünkü yayın hayatını sürdürmek için ciddi bir ekip ve emek gereklidir. Şu ana kadar yayın hayatımızı öz sermayemizle ve kendi imkânlarımızla sürdürmekteydik.

BaŞakHaber.com, FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com, İkitelliGazetesi.com web sitelerine içerik sağlayıp sosyal medya hesaplarını yönetmekteydik. Ayrıca bu süre zarfında grafiker arkadaşla birlikte basılı gazete çıkarmaya karar verdik ve tasarımlarını yaptık. Fakat bu süreçte gördüm ki biz bunu har ay düzenli çıkarmazsak ilk sayıyı çıkarmanın anlamı yoktur. Bu çok ciddi ve emek isteyen bir işti. Bu şekilde mevcut projeleri yürütmek çok ciddi bizi zorlamıştı. Bizde koşmak için duraksayıp yeniden yapılanıp sağlam bir şekilde yayın hayatına başlamaya karar verdik.

Bu geçen süre zarfında durum analizi yapıp neyi nasıl yapacağımızın araştırmasını yapıp yol haritamızı belirledik.

Şu aralar bu çalışmalarımızı bir tık daha yukarı çıkarmak için arka planda çalışmaktayız. Bu süre zarfında şirketleşerek profesyonel yayın hayatımızı sürdürmeye devam edeceğiz. BaŞakHaber.com haber sitemizin yanında çok farklı projeler ile sizlerin karşısına çıkacağız.

Bu aşamada bu yeni oluşumda bizimle yol yürümek isteyen gazeteci ve pazarlamacı arkadaşlarımız info@basakhaber.com adresine CV yollayabilirler. Tercihen Başakşehirde oturan arkadaşlarımızı yeni projemizde değerlendireceğiz.

Bizleri Sosyal Medya üzerinden takip eden takipçilerimizinde ayrı ayrı bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederiz.

TurkPoint.com, BaŞakHaber.com, FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com ve BaŞakHaber.com okurlarının ve sizlerin huzurunuzda değerli yazarlarımızın mübarek kurban bayramını TurkPoint.com Ailesi adına en kalbi duygularımla tebrik ederim.

TurkPoint.com grubu çatısı altında;
BaŞakHaber.com, BaŞakŞehirTV.com, BaŞakŞehirFM.com, BaŞakŞehir Haber Ajansı (BHA), FinansNews.com, ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com, TurkPoint.com bulunmaktadır.


Haber okunma sayısı: 1528 Haber Kaynağı: BHA

Haberin etiketleri:

kurban


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ