InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

GÜNDEM

5 ilde çiftçi borçlarına erteleme

5-ilde-ciftci-borclarina-erteleme Erzurum, Kars, Ağrı, Ardahan ve Iğdır illerinde düşük faizli kredi kullanan çiftçilerin borçlarının kuraklık nedeniyle ertelendiği bildirildi.

Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Kuruluşu

turkiyenin-ikinci-500-buyuk-kurulusu Üretimden satışlarda ilk sırayı alan sanayi kuruluşunun ismi açıklanmazken, ikinci sırada 159 milyon 649 bin 868 lirayla Cam Elyaf Sanayi AŞ yer aldı.

Üretim ve satışına yasak

uretim-ve-satisina-yasak Şeffaf akkor ampullerin satışı ve üretimi yarından itibaren yasaklanıyor.

Tahıl üretimi azalacak

tahil-uretimi-azalacak TÜİK'in açıklığı 2012 bitkisel üretim 1. tahmini verilerine göre, önceki yıla göre tahıl üretimi yüzde 5.2 azalacak.

ExPorTurk.com sosyal medyada...

exporturkcom-sosyal-medyada ExPorTurk.com olarak, bundan sonra Facebook ve Twitter'da da sizlerle birlikteyiz.

AB'den Türklere vize kolaylığı geliyor

abden-turklere-vize-kolayligi-geliyor- AB Komisyonu, 26 Nisan'daki toplantı öncesi Türklere getirilecek 'vize kolaylığı'nın çerçevesini belirledi. İşadamı, sanatçı, sporcuya 5 yıllık vize yolda. Ücret 65'ten 35 Euro'ya iniyor.

Vatandaşa büyüme değil, zam dokunuyor

vatandasa-buyume-degil-zam-dokunuyor CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, büyümede nicelik kadar niteliğin de önemli olduğunu, mevcut durumda vatandaşa büyümenin değil, zamların dokunduğunu söyledi.

Besicilere hayvan başına 300 lira destek verilecek

besicilere-hayvan-basina-300-lira-destek-verilecek- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, hayvancılık desteğinin en önemli kaleminin besi desteği olduğunu belirterek, bu kapsamda hayvan başına 300 lira olmak üzere toplam 450 bin lira destek

Haber siteleri, son dakika ile yaşar

haber-siteleri-son-dakika-ile-yasar Haber ve habercileri, internet gazeteciliğinde ayakta tutan ve en çok okunan şey "son dakika" olarak özetlenebilir

Bu iş modeli kopyalanır

bu-is-modeli-kopyalanir Türkiye'de benzeri olmayan bir işe giren Jan Nahum'un işi kopyalanır

Sanayi üretiminde şok düşüş !

sanayi-uretiminde-sok-dusus- Sanayi üretimi aralık ayında tüm beklentileri alt üst ederek son iki yılda ilk kez düşüş gösterdi.

Barter'da yeni model: Takas Shop

barterda-yeni-model-takas-shop Alışverişte para yerine takası esas alan barter sisteminde mağaza dönemi başladı. Ürünlerin takasına dayalı barter sisteminde mağaza dönemi başladı. 'Takas Shop' adı verilen mağazalara yatırım

Evinin garajında helikopter yaptı

evinin-garajinda-helikopter-yapti Endüstri meslek lisesi mezunu 36 yaşındaki İlhan Yıldız, 10 yıllık rüyasını sonunda bitirdi. Yıldız, helikopterin bütün parçalarını çıkma oto parçacıları ile hurdacılardan temin ettiğini

Asgari ücrette DÖRT ihtimal var

asgari-ucrette-dort-ihtimal-var Asgari Ücret Tespit Komisyonu, üçüncü toplantısını yarın yapacak. Toplantıda Maliye Bakanlığı, sendikalar ve işveren temsilcileri ile İstatistik Kurumu, 4 öneriyi görüşecek.

İnsan ve hayvan zekásı arasında ne fark var?

insan-ve-hayvan-zeksi-arasinda-ne-fark-var Zeki hayvanlarla ilgili birbirinden ilginç öyküleri zaman zaman büyük bir merakla izliyoruz. Matematikten anlayan attan tutun da felsefe yapan gorile kadar ne ararsanız var.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ