InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

İSTANBUL HABERLERİ

Solar İstanbul 2020 Fuarı

solar-istanbul-2020-fuari Solar İstanbul 2020 – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı adıyla bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi

robot-yatirimlari-zirvesi-ve-sergisi Robot Yatırımları Zirvesi’ni görmeden, Robot Yatırımı Yapmayın! 1-2-3 Ekim'de WOW Kongre Merkezi Yeşilköy'de buluşuyoruz.

Borsa İstanbul'dan dev anlaşma

borsa-istanbuldan-dev-anlasma Borsa İstanbul'dan dev anlaşma

İstanbul için korkutan tespit

istanbul-icin-korkutan-tespit İstanbul depremiyle ilgili yürütülen araştırmanın sonuçları, ünlü bilim dergisi Nature’ın internet sitesinde yayınlandı.

Alman uzmanlardan İstanbul için deprem uyarısı

alman-uzmanlardan-istanbul-icin-deprem-uyarisi Merkezi Postdam'da bulunan Jeolojik Araştırmalar Merkezi'ne (GFZ) bağlı uzmanların Türk meslektaşlarıyla işbirliği içinde yaptığı bir araştırmanın sonuçları yayınlandı.

Büyük Deprem İstanbul’a 15 km uzakta olacak

buyuk-deprem-istanbula--15-km-uzakta-olacak Almanya Yerbilimler Araştırma Merkezi ve Kandilli Rasathanesi’nin birlikte çalışması sonucunda elde edilen bulgular, Marmara’da gerçekleşmesi beklenen depremin, İstanbul’un merkezine yakın mesafede

Riskli bina rekoru İstanbul'un!

riskli-bina-rekoru-istanbulun Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun hükümleri çerçevesinde bin 935 adet riskli yapı bulunduğunu bildirdi. MHP Kütahya

İstanbul'u toz bulutları sardı

istanbulu-toz-bulutlari-sardi Bahar aylarında alçak basınç ve yüksek rüzgarların etkisiyle Marmara'nın güneyi ve İç Anadolu'nun batısından taşınan toz bulutları İstanbul’da da görüldü.

İstanbul'da 19 Mayıs coşkusu

istanbulda-19-mayis-coskusu Şişli’de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle geleneksel halk yürüyüşü yapıldı. Yoğun katılımın olduğu yürüyüş, Şişli Atatürk evinden başladı. Mecidiyeköy’e

Borsa İstanbul'un ilk gongu 5 Nisan'da

borsa-istanbulun-ilk-gongu-5-nisanda Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Borsa İstanbul’un ilk gongunun, 5 Nisan’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından çalınacağını bildirdi.

İstanbul'un en büyük rakibi Tokyo'nun denetimi sona erdi

istanbulun-en-buyuk-rakibi-tokyonun-denetimi-sona-erdi İstanbul 2020'nin en büyük rakibi Tokyo'nun denetimi sona erdi.

"En kuvvetli aday İstanbul"

en-kuvvetli-aday-istanbul İstanbul 2020 Olimpiyat Adaylığı Komitesi Başkanı Hasan Arat, İstanbul'un 2020 Olimpiyatları'ndaki şansını değerlendirdi.

Ofisim İstanbul Modern ve Şık Ofisleriyle Hazır

ofisim-istanbul-modern-ve-sik-ofisleriyle-hazir Ofisim İstanbul, 2013'ün Modern Çizgilerini Yansıtan Kullanışlı ve Şık Ofislerinin Dekkorasyonunu Tamamladı.

Enerji Bakanı'ndan İstanbullu'ya fıkra gibi yanıt

enerji-bakanindan-istanbulluya-fikra-gibi-yanit "İstanbul'daki elektrik kesintileri, kesintisiz enerji temini için yapılıyor"

İstanbul'da 6 trilyon dolarlık zirve

istanbulda-6-trilyon-dolarlik-zirve Dünyada 120'den fazla ülkede 20 bin üyesi bulunan ve yıllık 6 trilyon dolar gelir elde eden şirketlerin üst düzey yöneticileri, İstanbul'da buluşacak.

İstanbullulara kar uyarısı

istanbullulara-kar-uyarisi Meteorolojiden alınan bilgiye göre yağışın gece de aralıklar devam edeceği, yarın ise etkisini arttırabileceği belirtildi.

İhracatta lider İstanbul, en hızlı Gümüşhane

ihracatta-lider-istanbul-en-hizli-gumushane İstanbul, yaklaşık 61 milyar dolar ile geçen yıl Türkiye’nin ihracatında ilk sırada yer alırken, bir yılda 20 kat artış ile Gümüşhane, ihracatı en hızlı artan il oldu.

İstanbul'da okullar tatil edildi-Yeni Haber

istanbulda-okullar-tatil-edildi-yeni-haber İstanbul'da okullar tatil edildi. İstanbul Valiliği, devam eden kar yağışı nedeniyle ana okulları, ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 9 Ocak Çarşamba günü ara verildiğini bildirdi.