InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

Başarılı olmuş kişileri takip edin

basarili-olmus-kisileri-takip-edin

Mesleğinde başarılı olmuş kişiler başarıya ulaşmak adına iyi örneklerdir.
05 Haziran 2013 Çarşamba 01:28

İş hayatında saygı duyulan, bulunduğu işlerde farklılık yaratmış insanların metotları sizede ilham verecektir.  Özellikle etrafınızda başarılı bulduğunuz kişilerin, İnsan ilişkilerine, çalışma planlarına odaklanın. Yenilikleri takip edin. Asla zamanın gerisinde kalıp, eskimeyin. Sektördeki bütün başarılı ve başarı kazanma arifesindeki kişiler yakın takibinizde olsun. Hatta bu kişilerle ilgili detaylı bilgi edinip, kendi hayatınızda örneklemeler çıkartabilirsiniz.

Kendi kariyeriniz için başarılı kişilerin tecrübelerinden yararlanmak son derece faydalı olacaktır. Bu sayede hatalara düşmeyip, aynı zamanda kendizi daha fazla geliştirerek çalıştığınız sektörde sizde farklılıklar getirebilirsiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kopyalama değil sadece yön bulma veya örnek alma duygusuyla takibinizi yapmalısınız. Aksi takdirde başarıya ulaşmanız da farklılığı yakalamanızda imkansız olacaktır.Kaynak: http://kariyer.milliyet.com.tr/basarili-olmus-kisileri-takip-edin/kariyer/detay/1718554/default.htmEtiketler: Takip Edin , sadece

Haber okunma sayısı: 2040Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ