InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

Hem devlet hem işçi kazandı

hem-devlet-hem-isci-kazandi

İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın yaptığı denetimler sonunda hem devlet hem işçiler kazandı. Denetimleri sonucu, geçen yıl işçilere ve kamuya 75 milyon 732 bin 168 lira kaynak aktarıldı.
07 Mart 2013 Perşembe 12:54

 AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, iş müfettişleri, geçen yıl işin yürütümü yönünden yapılan programlı teftişler kapsamında konaklama, maden, lokantalar, satış mağazaları, dinlenme tesisleri, çağrı merkezleri ve serbest bölgelerde denetimler yaptı.

İş sağlığı ve güvenliği yönünden de yapı iş yerleri, madenler, Siteler Bölgesi, sınai gaz tesisleri, Manisa, Gaziantep, Kayseri ve Ostim-İvedik organize sanayi bölgeleri ile çağrı merkezleri ve tersanelerinde denetimler gerçekleştirildi.

İş Teftiş Kurulu Başkanlığı müfettişleri programlı teftişlerle birlikte geçen yıl işin yürütüm yönünden 26 bin 598 denetimde bulundu. Denetimlerde 967 bin 3 işçinin çalıştığı iş yerlerinde incelemeler yapıldı.

Müfettişler ayrıca iş sağlığı ve güvenliği yönünden 11 bin 533 teftişte bulundu.

Böylece geçen yıl yapılan teftiş sayısı 38 bin 131'i, ulaşılan işçi sayısı da 2 milyon 36 bin 355'i buldu.

Dolgun maaşlı iş imkanları için tıklayın!Kaynak: http://kariyer.milliyet.com.tr/hem-devlet-hem-isci-kazandi/kariyer/haberdetay/07.03.2013/1677395/default.htmEtiketler: Manisa , Gaziantep , Kayseri , konaklama

Haber okunma sayısı: 973Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ