InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

Cildinizdeki sinerjiyi ortaya çıkarın!

cildinizdeki-sinerjiyi-ortaya-cikarin

Tatil sonrası deniz ve güneşin neden olduğu cilt yıpratıcı etkilerden arınma ihtiyacı ortaya çıkıyor.
25 Haziran 2013 Salı 16:46

 

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Devrim Gürsoy mezolifting, gençlik aşısı ve kök hücre tedavilerinden oluşan etkin kombinasyonun tatil sonrası ciltte oluşan olumsuz etkileri ortadan kaldırdığını ve sağlıklı bir cilt yapısının oluşmasına önemli katkı sağladığını söylüyor.

 

Dr. Devrim Gürsoy tedavi sürecini “kombinasyonun birinci adımı PRP yani kök hücre uygulamasının kişinin kendisinden alınan kandan elde edilen büyüme faktörleri ve iyileştirici doku elemanları 7-14 gün içerisinde ciltte yenilenme süreci başlatıyor. PRP uygulamasından bir hafta sonra yapılacak mezolifting uygulaması ise hastanın cilt özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak hekim tarafından hazırlanan karışımın cilde tatbikiyle gerçekleşiyor. Bu uygulama, cildin dolaşımını, yenilenme faaliyetlerini harekete geçiriyor ve nem ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Mezolifting sonrası gerçekleştirilecek uygulama da İAL ya da bilinen adıyla Gençlik Aşısının etkisi vücutta var olan bir madde olan, çapraz bağ içermeyen yoğun hyalüronik asidin cilde uygulanmasıyla ortaya çıkıyor. Bu terapi de kişiye nem, parlaklık, toparlanma ve gerilme hissi vaat ediyor.” sözleriyle ifade ediyor.   

Bu kombinasyon protokolünün bir kez daha yinelenmesi ile altı haftalık sürenin sonunda kurumuş, yıpranmış, mat cilt yapısı; nemli, parlak ve toparlanmış bir görüntüye kavuşuyor. Farklı mekanizmalarla cildi yenileyici etki gösteren bu üç terapi yöntemi birlikte uygulandıklarında sinerjik bir etki ortaya çıkıyor.

 Kaynak: http://saglik.milliyet.com.tr/cildinizdeki-sinerjiyi-ortaya/estetik/detay/1727685/default.htmEtiketler: kök hücre


Haber okunma sayısı: 1354Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ