InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

Güneşlenirken saçlarınızı hem koruyun, hem de bakım yapın!

guneslenirken-saclarinizi-hem-koruyun-hem-de-bakim-yapin

Yıpranmış saçlara Mango etkisi “Sadece Eczanelerde”
18 Haziran 2013 Salı 22:50

 

 

Yazın gelmesiyle birlikte kadınların korkulu rüyası güneşten kuruyan ve yıpranmış saçlar. Cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için önlem alıyoruz. Peki ya saçlarımız? Saçlarımız da cildimiz gibi güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalıyor.

Deniz ve havuz suyu ile güneş saçları yıpratıp kolayca kırılmalarına ve cansız görünmelerine neden oluyor. 

Klorane Laboratuarları kuru ve yıpranmış saçlar için yağ asitleri açısından çok zengin Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı’nı sprey şeklinde piyasaya sundu. 

 

Plajda güneşlenirken, saçlarınızı tehlikeli UV ışınlarından Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı ile hem koruyun hem de bakım yapın. 

Güneşe çıkarken saçınıza püskürttüğünüz Klorane Mango bakım yağı, içeriğindeki mango yağı ekstresi ile saçınızı güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, kuru ve yıpranmış saç uçlarını besler, güçlendirir, onarır, bakımını yapar ve hoş kokusuyla da etrafınızı büyülemenizi sağlar. Nemini kaybetmiş saçlara sağlığını yeniden kazandıran Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı ile saçlarınız hiç olmadığı kadar parlak olacak. Mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besleyen bakım yağı, nem dengesini koruyarak da saçınızın kolay taranmasını sağlayacak.

 

Kuru saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırarak ışıltı sağlayan bakım yağı, paraben, silikon ve koruyucu içermiyor.

 

Kullanması da çok kolay. Plaja inerken, güneşe çıkarken Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağını, ister avuç içine sıkarak saçınıza uygulayın, isterseniz direk saçınıza püskürtün. Durulamasanız da olur.

 

 

NOT: Klorane Laboratuarları’nda tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen, gerçekten çok sıkı / titiz kural ve normlara göre yetiştirerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar. Bu da etkinliğin daha da artmasını sağlar.

 

 Kaynak: http://saglik.milliyet.com.tr/guneslenirken-saclarinizi-hem/estetik/detay/1724659/default.htmEtiketler: Saç , Mango , Bakım , Plajda , sadece , İlaç


Haber okunma sayısı: 681Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ