InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

SAĞLIK

Kırık kalplerin tedavisi mümkün

kirik-kalplerin-tedavisi-mumkun Kırık kalplerin müziğin yatıştırıcı etkisiyle tedavi edilebileceği belirtildi.

Kalp hastalarının sıcak havalara karşı korunması için 6 altın kural

kalp-hastalarinin-sicak-havalara-karsi-korunmasi-icin-6-altin-kural Havalar birdenbire ve fazla ısınmaya, sıcaklarla birlikte kronik hastalıkları olanların da şikayetleri artmaya başladı. Özellikle kalp hastalarının bu dönemi en rahat şekilde atlatmak için yapması

Kalp damarlarını üretmek mümkün

kalp-damarlarini-uretmek-mumkun ABD’de yapılan bir araştırma sonucunda, kalp hastalığı aşırı derecede ilerlemiş olsa da tıkalı kalp damarlarının yerine yeni damarların üretiminin mümkün olduğu ortaya çıktı.

Antidepresanlar işe yarıyor mu?

antidepresanlar-ise-yariyor-mu Milliyet’te yayımlanan haberlerle ilgili bazı okur mektuplarına sayfada yer sorunu nedeniyle yer veremiyorum. Ancak bunun kasıtlı olduğunu düşünen okurlarımızın olması üzücü. Prof. Dr. Özcan

Nezle mi oldunuz? Yoksa Bahar Alerjiniz mi var?

nezle-mi-oldunuz-yoksa-bahar-alerjiniz-mi-var Bu aralar çok sık nezle olmaya başladıysanız, ateşiniz olmadığı halde boğazınız ağrıyorsa, özellikle sabahları yorgun kalkıyor, burnunuz sürekli kaşınıyor ve üst üste hapşırıyorsanız bahar

Ailesel işitme kayıplarında genetik tarama imkanı

ailesel-isitme-kayiplarinda-genetik-tarama-imkani ERÜ ve Miami Üniversitesi’nden Türk bilim insanlarının yaptığı çalışmada, ailesel işitme kaybı bulanan bireylerde hastalığa neden olan genetik değişiklikler, klasik DNA dizileme yöntemlerinin

'Pirinçlerde GDO yok'

pirinclerde-gdo-yok Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, dünyada ticarete konu olan GDO'lu pirinç bulunmadığını belirterek, "Vatandaşlarımız o pirinçleri güven içerisinde tüketebilirler" dedi.

Diyette misiniz?

diyette-misiniz Elbette ideal kiloda olmak birçok kişinin hedefleri arasındadır.

Anne adayları dikkat!

anne-adaylari-dikkat Hipertansiyon hastası anne adaylarının hamilelik sonrası uzman hekim kontrolünde olması çok önemli.

Hamilelikten önce ağız ve diş bakımınızı yaptırın

hamilelikten-once-agiz-ve-dis-bakiminizi-yaptirin ”Hamile kalmak isteyen kadınlar, hamilelik öncesi ağız ve diş sağlığı yönünden kontrollerini yaptırmalı”

Karın germe ameliyatları bel ve sırt ağrısını da önlüyor!

karin-germe-ameliyatlari-bel-ve-sirt-agrisini-da-onluyor Doğum Sonrası Yapılan Karın Germe Ameliyatları Duruşu Düzelterek Bel ve Sırt Ağrılarını da Önlüyor!

Estetik kalp kapak ameliyatları

estetik-kalp-kapak-ameliyatlari Maalesef günümüzde kalp kapağı hastalığı olup göğsünü açtırmamak için yıllarca bekleyen hatta ameliyat olmayıp kalp yetmezliği, kalp büyümesi aşamasına gelen yüzlerce hasta mevcut…

Aşırı hijyen de hasta ediyor

asiri-hijyen-de-hasta-ediyor Aşırı hijyenin, çocuklarda alerjik hastalıkların sıklığını artıran en önemli faktörlerden biri olduğu bildirildi.

Çocuklar için yeni nesil beslenme

cocuklar-icin-yeni-nesil-beslenme ”Ülke insanının sağlıklı bir şekilde beslenip büyümesi ve iyi bir eğitim almasının sağlanmaması halinde diğer ülkelerle rekabet edecek anlayış gerçekleşemeyecektir”

Televizyon izlemek sosyal gelişime zarar vermiyor mu?

televizyon-izlemek-sosyal-gelisime-zarar-vermiyor-mu İngiltere’de yapılan yeni bir araştırmaya göre, televizyon izlemek çocukların sosyal gelişimine sanıldığı kadar zarar vermiyor.

Yaza hazırlanırken spor salonlarında ki tehlikeye dikkat !

yaza-hazirlanirken-spor-salonlarinda-ki-tehlikeye-dikkat- Yaz ayları yaklaşırken genel alışkanlığımız olarak spor salonlarına koşuyoruz.

3’lü adımda 'profil estetiği'

3lu-adimda-profil-estetigi Pek çok kişi burun estetiği ameliyatını daha güzel bir profile sahip olmak için istiyor. Ancak güzel ve dengeli bir profil için bazen sadece burun estetiği yapmak yeterli olmayabiliyor. Özellikle çenesi

Raw Food zayıflatır mı?

raw-food-zayiflatir-mi Son günlerde yepyeni bir trend konuşulur oldu: Raw Food. Peki Raw Food nedir?

Kendinizi hep yorgun mu hissediyorsunuz?

kendinizi-hep-yorgun-mu-hissediyorsunuz Bacaklarınıza, ayağınıza, ellerinize sık sık kramp mı giriyor, ya da sürekli gerginlik mi hissediyorsunuz?

Yutma güçlüğü iştahsızlıkla karıştırılıyor

yutma-guclugu-istahsizlikla-karistiriliyor Çocuklar pek çok yemeği reddediyor ya da yemek seçiyor olabilir. Çocuğun yemek yememesinin nedeni sırf tadını beğenmemesi olabileceği gibi altında çok ciddi problemler de yatıyor olabilir.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ