InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

TEKNO

Elektrikli-elektronik atıkları TÜBİSAD toplayacak

elektrikli-elektronik-atiklari-tubisad-toplayacak Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) Başkanı Kemal Cılız, Yetkilendirilmiş Kuruluşu aracılığıyla AEEE yükümlülüklerini yerine getirmek isteyen tüm şirket ve sektörlere açık bir şekilde

En Akılı '' Siri''ler Geliyor

en-akili--siriler-geliyor Apple'dan yeni akıllı SİRİ'ler geliyor. Yeni apple siri çok daha iyi bir sistemle karşımızda oluyor.

Google Telefonunun Görüntüleri Sızdı

google-telefonunun-goruntuleri-sizdi Google'ın üzerinde çalıştığı telefonun görüntüleri sızdı. Google telefon'un görüntüleri nasıl?

Kingston 3.0 Bellek Türkiye'de Satışa Sunuldu

kingston-30-bellek-turkiyede-satisa-sunuldu Kingston 3.0 bellek satışa çıktı. Kingston 3.0 bellek, Data Traveler USB bellek serisine iddalı bir giriş yaptı.

Facebook'tan Yeni ''Host Chat''

facebooktan-yeni-host-chat Facebook'tan yeni bir yenilik daha geliyor. Her geçen gün kendini yenileyen dünya devi facebook yine bir ilk ile karşımızda oluyor.

PlayStation 4’ün Tasarımı Belli Oldu

playstation-4un-tasarimi-belli-oldu PlayStation 4’ün Tasarımı Belli Oldu.

Twitter ve Facebook'tan Türkiye açıklaması

twitter-ve-facebooktan-turkiye-aciklamasi Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağı sitelerinden Twitter ve Facebook Türkiye'deki Gezi Parkı olayları ve buna bağlı olan gelişmelerle ilgili açıklama yaptı.

Sony Xperia Z U Fiyatları ve Özellikleri

sony-xperia-z-u--fiyatlari-ve-ozellikleri Sony Xperia Z U nun özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olun. Sony Xperia Z U ne kadar?

Facebook'tan ilk açıklama

facebooktan-ilk-aciklama Türk makamlarına bilgi verdiği iddialarına yanıt geldi.

Türkiye’nin ilk online Bilişim Akademisi açıldı

turkiyenin-ilk-online-bilisim-akademisi-acildi AcerPro tarafından kurulan Bilişim Akademisi, Yıldız Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’nin de işbirliği ile başta yazılım olmak üzere, bilişimin pek çok alanında bireysel ve kurumlara özel

Facebook'tan Mesajlara Yeni Uygulama

facebooktan-mesajlara-yeni-uygulama Facebook yeni bir özellikle tekrar güncelleniyor. Facebook mesaj bölümüne '' beğen'' butonu eklemeye hazırlanıyor. Facebook'tan süpriz uygulama.

Karşınızda Android Oyun Konsolu “OUYA”

karsinizda-android-oyun-konsolu-ouya Dünyanın en küçük ve Android işletim sistem’li oyun konsolu OUYA, biraz geç olsa da sonunda geldi! İşte bir Kickstarter projesi olan OUYA’nın fiyatı ve çıkış tarihi!

Instagram'a Yeni Özellik Patlama Yaşattı

instagrama-yeni-ozellik-patlama-yasatti Sopsyal paylaşım sitesi olan Instagram'a video özelliği eklentisi yüklendi. Instagram kullanıcıları bu özellikten oldukça memnunlar.

Sony Xperia Z Ultra’dan Şok Fiyat!

sony-xperia-z-ultradan-sok-fiyat Geçtiğimiz gün duyurusu gerçekleşen Sony’nin en akıllısı “Xperia Z Ultra”nın Avrupa fiyatı açıklandı! Bu açıklamadan sonra gördük ki Sony Xperia Z Ultra sadece en büyük değil aynı zamanda

Efsane Oyun IOS'a Ve Android'e Geliyor!

efsane-oyun-iosa-ve-androide-geliyor Oyun konsolları ve PC platformunun başarılı oyunlarından “Age of Empires”, iOS ve Android’in akıllıları için geliştiriliyor! Mobil oyuncular için inceledik!

İkisi Bir Arada HTC One Geliyor!

ikisi-bir-arada-htc-one-geliyor Hem Android’li hem de Windows Phone 8’li işletim sistemlerinin aynı akıllı modelde kullanılması üzerinde HTC’den de sürpriz geldi! One’da bu ekosistemde!

116 Sensörlü 870 Megapiksel Dev Kamera!

116-sensorlu-870-megapiksel-dev-kamera Bir Japon firması olan Subaru Telescope,116 sensöre sahip 870 Megapiksel çözünürlüklü bir kamera geliştirdi! Bundan böyle uzay artık “Hyper Suprime-Cam”den sorulacak!

Samsung Galaxy S4 Fiyatları Samsung Galaxy S4 Teknoloji Haber

samsung-galaxy-s4-fiyatlari-samsung-galaxy-s4-teknoloji-haber Samsung Galaxy S4 ne kadar sattı? Samsung Galaxy S4 fiyatları ne kadar? Samsung Galaxy S4 ürün özellikleri neler? Samsung Galaxy S4 işte sizlerle...

Whatsapp Kapanıyor mu? Whatsapp Messenger Hakkında

whatsapp-kapaniyor-mu-whatsapp-messenger-hakkinda Whatsapp kapanıyor mu? Whatsapp messenger ne olacak? Whatsapp messenger nasıl indirilir? İşte Whatsapp haberimiz...

Facebook Okuyucu Ekleme Facebook Yeni Güncelleme

facebook-okuyucu-ekleme-facebook-yeni-guncelleme Facebook,Facebook yeni bir güncelleme ile geliyor.Facebook okuyucu ekleme ile yeni bir güncelleme yapacak.