InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

Efsane Oyun IOS'a Ve Android'e Geliyor!

efsane-oyun-iosa-ve-androide-geliyor

Oyun konsolları ve PC platformunun başarılı oyunlarından “Age of Empires”, iOS ve Android’in akıllıları için geliştiriliyor! Mobil oyuncular için inceledik!
25 Haziran 2013 Salı 16:44

Profesyonel oyuncuların ortak dili olan strateji oyunlarının en başarılısı kabul edilen Age of Empires, kendini geliştirmeye devam ediyor. Efsaneleşen oyunun masaüstü ve oyun konsolu platformundan sonra taşınabilir akıllı modellerde görülecek olması şimdiden mobil oyuncuları sevindirmeye yetti.

 

AeO HD sürümüyle nostaljik oyunu yeniden hayata döndürmeye hazırlanan Microsoft, Nikkei’nin haberine göre oyunun iOS ve Android versiyonu kısa sürede uygulama marketindeki yerini alacak. Edinilen bilgilere göre başarılı strateji oyunu, KLab stüdyoları tarafından geliştirilirken dağıtım hakkı Microsoft’a ait olacak.

 Microsoft’un farklı platformlar üzerindeki bu çalışmalarındaki en büyük strateji de, popülerliği giden oyunu akıllı modellere taşıyarak, yeniden gündemde popüler olarak kalmasını sağlamak. Bundan kısa bir süre önce de Xbox oyunu olan Ms. Splosion Man’ı iOS platformuna hazırlayan firma, bakalım AeE çalışmalarında da başarılı olabilecek mi?

 

 

Efsane oyun Age Of Empires'ın görüntülerine ulaşmak için tıklayın.Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/efsane-oyun-ios-a-ve-android-e/oyun/detay/1727668/default.htmEtiketler: Microsoft , Android , Oyun


Haber okunma sayısı: 1235Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ