InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

TEKNO

Huawei Ascend P6 Piyasaya Çıkıyor

huawei-ascend-p6-piyasaya-cikiyor Huawei Ascend P6,Huawei Ascend P6 çıkıyor.Huawei Ascend P6 fiyatları bilinmiyor.Huawei Ascend P6 ne zaman geleceği konusu netleşmedi.

Facebook Yorumunu Fotoğrafınız İle Yapın!

facebook-yorumunu-fotografiniz-ile-yapin Uzun süredir kullanıcılar tarafından beklenen özellik şimdi Facebook’da! Artık mesajlaşırken cümle arasına fotoğraf da eklenebilecek!

Yaz Gündönümü bu doodle ile kutlandı

yaz-gundonumu-bu-doodle-ile-kutlandi Google bugün tüm dünya ülkeleri için Yaz Gündönümü ve Kış Gündönümü doodle'ları ile kullanıcıların karşısına çıktı. Yaz Gündönümü bir değişim tarifir. Yaz Gündönümü coğrafya

Sanal Basın yeni versiyonuyla Apple Store'da

sanal-basin-yeni-versiyonuyla-apple-storeda iPhone kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Sanal Basın 1.1 versiyonu Apple Store'da, Haberler kategorisi altındaki yeni uygulamalar bölümünde takipçileri ile buluştu.

Akıllı Telefonların Yeni Çözünürlüğü: 1600p!

akilli-telefonlarin-yeni-cozunurlugu-1600p Akıllı telefon dünyasını büyük bir değişim bekliyor! 720p’lik modellerin 1080p’ye terfi etmesinin ardından, şimdi de 1600p gündemde!

Telefonunuzu Güneş Enerjisi İle Şarj Edin!

telefonunuzu-gunes-enerjisi-ile-sarj-edin Amerika’nın önde gelen operatör ve iletişim firması AT&T, uzun süredir üstünde çalıştığı projeyi parklara taşıdı! Bundan böyle telefonunuz Güneş enerjisi ile şarj olacak!

SIM kilit uygulaması kaldırıldı

sim-kilit-uygulamasi-kaldirildi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) internet sitesinde yer alan duyuruda, mobil cihazlara işletmeciler veya tedarikçi firmalar tarafından, sadece temin eden işletmecinin SIM kartları ile

3 Adımda iPhone’unuzu Modeme Dönüştürün!

3-adimda-iphoneunuzu-modeme-donusturun Eğer iPhone'unuz varsa, artık istediğiniz yerde istediğiniz zaman modeminiz yanınızda.

iOS 7 iPad’te Nasıl Görünecek?

ios-7-ipadte-nasil-gorunecek WWDC etkinliğinde tanıtımı gerçekleşen iOS 7, gündeme oturan en popüler haber olmuştu! iPhone’da görülen iOS 7’ye bir de iPad’de bakmaya ne dersiniz!

Karşınızda Skype Video Messenger!

karsinizda-skype-video-messenger Karşılıklı görüşme de HD ses ve görüntü denince akla ilk gelen iletişim platformu Skype, MSN’le birleşmesinin ardından tüm işletim sistemleri için indirilmeye hazır!

iPhone 5S Böyle Mi Olacak?

iphone-5s-boyle-mi-olacak Apple kullanıcılarının duymak istedikleri en güzel haber kuşkusuz “iPhone 5S görüldü” olacak! İşte Apple’ın yorumsuz kaldığı o konsept video!

iOS 7'nin Kamera Özellikleri Açıklandı

ios-7nin-kamera-ozellikleri-aciklandi İOS 7'nin Kamera Özellikleri Açıklandı.

Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri

samsung-galaxy-tab-3-ozellikleri Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri.Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri neler?

Google Maurice Sendak ile açılıyor

google-maurice-sendak-ile-aciliyor Maurice Sendak için özel bir doodle hazırlandı. Maurice Sendak dünyada büyük ses getirmiş öenmli bir isimdir. Maurice Sendak hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal ağ hesaplarınızın parolalarını değiştirin

sosyal-ag-hesaplarinizin-parolalarini-degistirin İnternet ve sosyal ağ kullanımının arttığı dönemlerde, kullanıcıların daha da dikkatli olması gerektiğini vurgulayan uzmanlar, geçmişte yaşanan siber suçlardan ders alınması gerektiğine dikkat

Karşınızda Bu Ayın En Akıllı İlk 3 Android Telefonu

karsinizda-bu-ayin-en-akilli-ilk-3-android-telefonu Akıllı telefon piyasasında karar vermek giderek güçleşirken, sizler için bu ayın en akıllı ilk üç Android telefonunu seçtik.

Karşınızda Windows 8.1 Blue

karsinizda-windows-81-blue Windows 8 ile kötü eleştirilerin yanı sıra oldukça iyi tepkiler almayı da başaran Microsoft, ilk güncellemesi olan Windows 8.1’in ilk tanıtım videosunu yayımladı!

Sony Ortasını Yaptı Ve Karşınızda “Xperia M”

sony-ortasini-yapti-ve-karsinizda-xperia-m Akıllı telefon dünyasında, ileri teknolojiyi tasarımla buluşturan Sony, Xperia ailesine yeni bir birey daha kattı! Piyasada şimdilik mini furyasına karşı Sony medium modeli Xperia M ile karşımıza

iPhone 5S Böyle Mi Olacak?

iphone-5s-boyle-mi-olacak Son günlerde dev isimler arasındaki rekabet, akıllı telefon dünyasını bir adım öteye taşıyor.

Phablet Teknolojisinin Yeni Adı: Acer Liquid S1!

phablet-teknolojisinin-yeni-adi-acer-liquid-s1 Akıllı telefon ile Tablet arasında bir yer edinen Phablet teknolojisi, 4.7 ve 6.7 inçlik ekran çeşitlerine biri daha eklendi! Karşınızda 5.7 inçlik ekranı ile Acer Liquid S1!

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ