Hakkında

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

ExPorTurk.com

ExPorTurk.com 1998 yılında planlanan ve isim hakkı alınan 2007 yılına kadar ticaret link sitesi olarak gelen ziyaretçileri diğer sitelere yönlendiren, 2007 başında ise aktif içerik girilerek yayın hayatına başlamıştır.

ExPorTurk.com Yurtiçinde profesyonel mantıkla çalışan fakat imkanları olamayan küçük veya orta ölçekli işletmelerle büyük işletmeleri aynı platformda buluşturmak ve bunların ticaretine yardımcı olmak, elektronik ticareti uygulamak ve geliştirmek, yeni bir pazarlama aracı olmak, ExPorturk.com’un Türkiyenin ve Dünyanın Ticaret merkezi olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.
 
ExPorTurk.com olarak “Türkiye’nin Uluslararası Ticaret Portalı” olmayı hedeflemekte ve başta küçük ölçekli işletmeler için büyük imkanlar oluşturmayı hedefliyoruz.

ExPorTurk.com herhangi bir özel, tüzel, resmi, gayri resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

ExPorTurk.com bünyesinde, ülkemizin Küçük, Orta ve Büyük ölçekli firmalarını internet ortamına taşımak ve internet reklam dünyasından istifade etmelerini sağlamayı da planlamaktayız.

Sitemizde başta gönüllü olmak üzere ülkemizin kalkınması için bilgisini paylaşacak tecrübeli kalemlerden köşe yazıları, daha geniş içerik oluşturulması planlanmaktadır.

Gayemiz; ExPorTurk.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

 Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

Başa dön tuşu