InterMedia Reklam Ajansında Reklamda Kampanya

İnternet ve Domain kavramı

Olcay ÇELİKÖRS

Olcay ÇELİKÖRS

E-Posta : satis@domainsiteniz.com

Günümüzde artık resmi yada resmi olmayan organizasyonların, firmaların hatta kişilerin birer web sayfası ve bu web sayfalarının yer aldığı alan adları (domain name) olmuş ve alan adları elektronik iletişimin kendisi kadar önemli hale gelmiştir.

Bilgisayar ve internet. Herkesin bir şekilde duyduğu ve aşina olduğu terimler. Artık hayatımızın bir parçası bu kavramlar. Hangi meslekten olursak olalım, hangi alanda çalışıyor olursak olalım bu iki kavramdan kaçışımız yok. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte domain kavramı da hayatımıza girmeye başladı.

Domain Name (Alan Adı), internette kullanacağınız ulaşım adresinizdir. Web sitenize ulaşmak isteyen ziyaretçiler, bu adresi kullanırlar. İnternet üzerinde aynı adres 2 kere kullanılamaz, başka bir deyişle adınıza tescil ettirdiğiniz adresten dünyada tektir. Bu durum sebebiylede, başkası tarafından tescil ettirilmiş bir adresi satın alamazsınız.

Günümüzde artık resmi yada resmi olmayan organizasyonların, firmaların hatta kişilerin birer web sayfası ve bu web sayfalarının yer aldığı alan adları (domain name) olmuş ve alan adları elektronik  iletişimin kendisi kadar önemli hale gelmiştir.

2008 yılında faaliyete giren www.domainsiteniz.com sitesi Türkiye'de bir ilke imza attı. Günümüzde hızla tükenmekte olan güzel domainleri ( sitenize hit sağlayabileceğiniz alan adı ) sizler için rezerve ediyor, makul ücretlere sizi bu domainler in sahibi yaparak projelerinize zenginlik katıyor ve iyi bir hit elde etmenizde yardımcı oluyor.

Sitede herkese uygun Projelik, Jenerik, 3 Karakter, 4 Karakter, Pagerankli, Sub Domain,Kurumsal, Özel ve Ekonomik alan adlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.

İzlenme: 34 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR